+48 608-355-003 repolandszkola@gmail.com

O nas

O nas

Szkoła RePoland uruchomiła od 2015 roku naukę języka norweskiego na wszystkich poziomach z absolwentami filologii i lingwistyki a także native speakerami w celu polepszenia komunikacji Polaków ze społecznością gminy w której żyją w Norwegii.

Stworzyliśmy kursy nauki języka na wysokim poziomie i w atrakcyjnej cenie znacznie taniej niż w norweskich szkołach przy większej liczbie godzin i wysokiej jakości kształcenia. Celem Szkoły jest ułatwienie dostępu do nauki norweskiego pomagając w rozwoju osobistym, lepszej integracji i komunikacji w społeczeństwie norweskim.

Pomogliśmy już ponad 1000 uczniom którzy dzięki nauce norweskiego w naszej Szkole zdobyli pierwszą pracę, zmienili dotychczasową na lepszą a nawet dostali się na studia w Norwegii po zdaniu egzaminów państwowych do których przygotowaliśmy ich w Szkole.

W RePoland uczą młodzi, dynamiczni, wykwalifikowani lektorzy z precyzyjnie przygotowanymi umiejętnościami uczenia na danym poziomie. Cały czas Szkoła rozwija się wraz ze swoimi uczniami i podnosi jakość świadczonych usług nauki języka norweskiego.

Designed & Developed by ThemeXpert