+48 608-355-003 repolandszkola@gmail.com

Dyplomy z egzaminów w pierwszym kwartale roku gotowe!

Dyplomy z egzaminów w pierwszym kwartale roku gotowe!

Egzaminy kwartalne w grupach A1, A2 i B1 zakończyły się w większości sukcesem a dyplomy zostały wysyłane dla absolwentów. Tak jak co trzy miesiące na danym poziomie w pierwszym kwartale przeprowadziliśmy egzaminy wewnętrzne sprawdzające poziom wiedzy i praktyczne umiejętności na poziomie początkowy, podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Absolwenci mogą kontynuować naukę na wyższym poziomie oraz otrzymali dyplom wystawiony przez Szkołę RePoland w języku norweskim. Nasze dyplomy i praktyczne umiejętności językowe absolwentów coraz bardziej są poważane na rynku firm norweskich. Pomimo, iż w Norwegii najważniejsze są egzaminy państwowe jakość nauki w RePoland wyższa niż w innych szkołach w Polsce i Norwegii przekłada się na praktyczne życie naszych absolwentów w Norwegii.

Dyplom Szkoły RePoland stanowi gwarancję jakości językowej i ułatwia zdobycie pierwszej pracy w Norwegii, zmiany na lepszą a nawet studiowania w Norwegii. Nasi absolwenci stale rozwijają się i przechodzą kolejne etapy nauki zmieniając praktycznie swoje życie gdyż system nauki RePoland to połączenie wysokiej jakości kształcenia z praktycznym zastosowaniem języka w życiu codziennym.

Szkoła RePoland gratuluje Absolwentom RePoland!

 

Zapisuje się na promocyjny kurs języka norweskiego

Designed & Developed by ThemeXpert