You are here:  / Edukacja i Nauka / Nauka języków obcych

Nauka języków obcych

Czy myśleliście jak szybko nauczyć się języka obcego? Szkoła przyjmuje taką teorię, że gramatyka jest podstawą. Nieprawda! Przypomnijcie sobie czasy, jak wasza młodsza rodzina uczyła się mówić.
Uczyli jej od razu gramatyki języka polskiego? No raczej nie. Kazali powtarzać słowo po słowie. Od najprostszych i w górę.
Tak samo jest z nauką angielskiego lub innego języka. W internecie pojawiają się różne banery reklamowe, które przedstawiają nam jak nauczyć się języka w 2 tygodnie. Otóż sprawdziłem to i na początku trzeba zamówić kurs który kosztuje ok.100 zł. Gdy zobaczyłem kurs od razu go wyrzuciłem do kosza. W paczce zobaczyłem kilkadziesiąt fiszek z angielskimi słówkami. Pomyślałem sobie czy to jakiś żart?! Słówka były w ogóle nie przydatne do rozmowy. Jednym słowem byłem rozczarowany, dlatego ostrzegam żebyście korzystali z tych bardziej normalnych kursów.
Oczywiście sam język się za nas nie nauczy, dlatego potrzeba solidnej pracy i zaangażowania. I na pewno nauka języków obcych nie potrwa dwa tygodnie.

………
– Hale o konstrukcji stalowej. Poradnik projektanta
– VADEMECUM PIEKARZA Do nauki zawodu
– Wodociągi i kanalizacja zewnętrzna poradnik
– ZBIÓR RECEPTUR CIASTKARSKICH oraz podstawy technologii półproduktów i wyrobów
– Hologramy na legitymacje
– kurs na wózki widłowe gdów
– audyt iso kraków
– naklejka legitymacja
– iso 14001 szkolenie kraków
– kurs na podesty ruchome