You are here:  / Edukacja i Nauka / Kurs angielskiego online

Kurs angielskiego online

Zajęcia z angielskiego miałam ostatnio 15 lat temu. Na studiach. Rok angielskiego, choć bardziej przypominało to bieg w celu zaliczenia niż rzeczywistą chęć nauki. I przyznaję, nie wyniosłam z tego za wiele. Ale poszłam do pracy. Czas leciał. Zawsze uważałam że mam całkiem komunikatywną znajomość anielskiego.
Zmiana pracy wszystko zmieniła. Okazało się, że mam olbrzymi strach przed mówieniem, bo język był zaniedbany. Potem doszły do tego problemy z gramatycznym ułożeniem zdania. Zaczęłam się bać, że stracę nową posadę, a uwielbiałam ją ze wszech miar.
Postanowiłam działać. Z racji tego, że mam mało wolnego czasu i potrzebuje dość skutecznych i szybkich wyników umówiłam się w pierwszej kolejności z koleżanką na konwersacje, raz w tygodniu. Równolegle zapisałam się na kurs angielskiego online. Dzięki temu oszczędzałam czas, powtarzałam gramatykę i mnóstwo słówek. Zaczęłam też czytać gazety po angielsku. Po 3 miesiącach moja znajomość języka zaczęła mnie powoli satysfakcjonować. Oczywiście, nie zamierzałam poprzestać na tym, ale  ważne było dla mnie, że mój szef zauważył moje postępy.

………
– Obiegi wodne i parowe w kotłowniach. Poradnik projektanta – Żarski
– Węzły cieplne w miejskich systemach ciepłowniczych. Poradnik
– hologram kolekcjonerski els
– hologramy legitymacja studencka
– jak odkleić hologram z legitymacji
– naklejki legitymacja studencka
– certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika
– nauka gry na flecie poznań
– iso 50001 szkolenie kraków
– izolator przepływów zwrotnych