You are here:  / Edukacja i Nauka / Badanie na wariografie

Badanie na wariografie

Nie od dziś dużym problemem ludzi jest kłamstwo. Duża część z nas choć raz oszukała swoich bliskich i sama została tak potraktowana. Nie ma w tym nic dobrego, a jak mówi słynne przysłowie – „Najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa”. Nie ukrywajmy jednak, że nie każdy kieruje się tą zasadą – powody tego mogą być bardzo różne.
Z kłamstwem mamy do czynienia nie tylko w kontaktach z najbliższymi, ale również w pracy a nawet różnego rodzaju zbrodniach.
Odkryto, że da się sprawdzić, czy ktoś mówi prawdę. Sposobem na to jest badanie na wariografie. Nie jest to nowość, często słyszymy o tym w mediach. Niektóre programy rozrywkowe umożliwiają zrobienie takiego badania bliskiej osobie, na oczach publiczności.
Wariograf działa na zasadzie odbierania reakcji człowieka na zadawane pytania. Duża część osób bierze pod uwagę możliwość pomyłki – zdenerwowanie nie musi oznaczać kłamstwa, ale człowiek w sytuacji takiego badania ma prawo się stresować. Twórcy jednak zazwyczaj zapewniają, że pomyłka jest niemożliwa, a urządzenie potrafi odpowiednio rozpoznać reakcje.
Takie badanie może być ciekawym doświadczeniem, a często może skłonić do własnowolnego przyznania się do winy.

………
– hologram legitymacja
– odklejenie naklejki z legitymacji
– nabór do programu work and travel
– nauka gry na keyboardzie poznań
– certyfikacja brc
– outsourcing sił sprzedaży
– filologia angielska studia podyplomowe Poznań
– Controlling personalny szkolenie
– Konwencja cmr szkolenie
– drzewko bonsai pielegnacja